powrót

Kursy językowe

Kursy zwykłe

obejmują jedne zajęcia dwugodzinne (90 minut) w tygodniu lub dwa razy po godzinie. Przeznaczone są głównie dla osób mogących pozwolić sobie na dłuższą drogę do osiągnięcia sprawności językowej oraz dla osób chcących jedynie podtrzymać kontakt z językiem.

Kursy przyspieszone

obejmują dwa spotkania w tygodniu, jedno godzinne i jedno dwugodzinne. Kursy te organizowane są w szczególności z myślą o młodzieży. Praca na nich wymaga większego zaangażowania niż na kursach zwykłych.

Kursy intensywne

spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny. Kursy te przeznaczone są głównie dla osób mających postawiony konkretny cel i określony czas na jego realizację.

Kursy egzaminacyjne

wyznaczony cel i chęć jego osiągnięcia mobilizuje wszystkich do intensywnej pracy. Dlatego proponujemy pracę w soboty 3 lub 2 sesje 90 min. Każda prowadzona jest przez lektora z dużym doświadczeniem w danej dziedzinie.

Kursy maturalne

przygotowanie do matury wymaga powtórzenia i utrwalenia całego materiału. My o tym wiemy i dlatego proponujemy harmonogram pracy dostosowany zarówno do potrzeb zdających maturę na poziomie podstawowym jaki i rozszerzonym ( przygotowanie przez czterech nauczycieli)

powrót